Warszawa Al. Niepodległości 103 22 428 28 27 sklep@enefmed.pl Pon-Pt 10:00-18:00, Sob 10:00-14:00

Poduszki Ortopedyczne

Przyjdź do naszego Centrum. Znajdziesz tu bogaty wybór sprzętu na najwyższym poziomie. Jeżeli poniżej nie widzisz produktu, którego poszukujesz, zadzwoń lub wyślij e-mail.

Poduszka Vila B4 jest najbardziej nowoczesną i komfortową poduszką Valde. Jej zalety to specjalne wycięcie pod szyję, otwór wentylacyjny oraz specjalne wyprofilowanie pod głowę. Wycięcie pod szyję daje poczucie komfortu podczas snu szczególnie tym, którzy nie tolerują ucisków wokół szyi. Otwór wentylacyjny umożliwia obieg powietrza i łagodzi pocenie się głowy. Profilowanie pod głową daje możliwość anatomicznego ułożenia i delikatnego odchylenia głowy.

Poduszka Vila B4 ma uniwersalny kształt, który pozwala na użytkowanie jej przez osoby w każdym wieku oraz o różnej budowie ciała. Cieszy się powodzeniem zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Vila B4 występuje w dwóch wysokościach pianki memory: Large oraz Medium i trzech stopniach twardości (miękka, średnia oraz twarda). Poduszka Valde Vila B4 dostępna jest również w wersji pianki sprężystej (normal). Twardość poduszki najlepiej dobrać pod względem wagi i wzrostu. Jeśli lekarz ortopeda nie zaleci inaczej, należy stosować poduszkę o średniej twardości.

Poduszka ortopedyczna typu Nöje B3 jest poduszką zaprojektowaną głównie z myślą o mężczyznach. Jest wysoką poduszką z łukiem na ramię o klasycznym kształcie poduszki ortopedycznej. Łuk pozwala na spanie w pozycji na wznak oraz na boku. Nöje B3 jest poduszką dla wysokich oraz tęższych mężczyzn o masywnym lub długim barku. Polecana mężczyznom, którzy śpią na boku oraz na wznak. Zaletami tej poduszki są uniwersalny kształt oraz stopień twardości. Dzięki tym zaletom, gwarantuje dobry i zdrowy sen.

Bekvämlighet B2 jest poduszką ortopedyczną o bardzo łagodnych dwustronnych wybrzuszeniach. Jej zaletą jest dwustronność, przypominająca kształtem „fasolkę”. Na poduszce można spać zarówno z jednej jak i z drugiej strony (niżej lub wyżej). Strony delikatnie różnią się wysokościami. Między garbami poduszki utworzone jest łagodne i długie przejście, umożliwiające wygodne i komfortowe ułożenie głowy.

 

 

Poduszka ortopedyczna Lättnad B1 jest poduszką wykonaną z najwyższej jakości pianki Viscoelastic z funkcją memory. Jeżeli chcesz wykorzystać noc w 100% i nabrać sił, Lättnad B1 będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Największymi zaletami tej poduszki jest jej wyprofilowanie pod szyją, które zostało zaprojektowane z myślą o tych wszystkich, którzy mają dolegliwości tarczycy lub nie tolerują ucisków wokół szyi.