Warszawa Al. Niepodległości 103 22 428 28 27 sklep@enefmed.pl Pon-Pt 10:00-18:00, Sob 10:00-14:00

Poduszki Ortopedyczne

Poduszka ortopedyczna Bekvämlighet B2

Bekvämlighet B2 jest poduszką ortopedyczną o bardzo łagodnych dwustronnych wybrzuszeniach. Jej zaletą jest dwustronność, przypominająca kształtem „fasolkę”. Na poduszce można spać zarówno z jednej jak i z drugiej strony (niżej lub wyżej). Strony delikatnie różnią się wysokościami. Między garbami poduszki utworzone jest łagodne i długie przejście, umożliwiające wygodne i komfortowe ułożenie głowy.

 

 

 

 

Polecamy poduszkę szczególnie osobą, które śpią na plecach.

Poduszka występuje w jednej wysokości (LARGE) oraz trzech stopniach twardości pianki MEMORY (miękka, średnia i twarda). Stopień twardości dobierany jest w zależności od dolegliwości oraz postury barku i szyi. Jeżeli mamy długi bark lepiej zakupić poduszkę o twardości średniej lub twardej (przy czym jeżeli zaczynamy spać na poduszkach ortopedycznych najlepiej zacząć od spania na poduszce miękkiej lub średniej). Zapewnia wygodę podczas snu i przynosi ulgę w stanach napięcia mięśni szyjnych, karku i bólach głowy. 

Jeśli lekarz ortopeda nie zaleci inaczej, należy stosować poduszkę o średniej twardości. Doskonała do rehabilitacji i leczenia szyjnego odcinka kręgosłupa.

Poszewka do poduszki występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. Ponieważ kolorystyka jest poszerzana jeżeli chcą Państwo zamówić poszewkę w innym kolorze zachęcamy do kontaktu.

wymiary poduszki:

szerokość: 48cm

długość: 32cm