Warszawa Al. Niepodległości 103 22 428 28 27 sklep@enefmed.pl Pon-Pt 10:00-18:00, Sob 10:00-14:00

Poduszki Ortopedyczne

Poduszka ortopedyczna Vila B4

Poduszka Vila B4 jest najbardziej nowoczesną i komfortową poduszką Valde. Jej zalety to specjalne wycięcie pod szyję, otwór wentylacyjny oraz specjalne wyprofilowanie pod głowę. Wycięcie pod szyję daje poczucie komfortu podczas snu szczególnie tym, którzy nie tolerują ucisków wokół szyi. Otwór wentylacyjny umożliwia obieg powietrza i łagodzi pocenie się głowy. Profilowanie pod głową daje możliwość anatomicznego ułożenia i delikatnego odchylenia głowy.

Poduszka Vila B4 ma uniwersalny kształt, który pozwala na użytkowanie jej przez osoby w każdym wieku oraz o różnej budowie ciała. Cieszy się powodzeniem zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Vila B4 występuje w dwóch wysokościach pianki memory: Large oraz Medium i trzech stopniach twardości (miękka, średnia oraz twarda). Poduszka Valde Vila B4 dostępna jest również w wersji pianki sprężystej (normal). Twardość poduszki najlepiej dobrać pod względem wagi i wzrostu. Jeśli lekarz ortopeda nie zaleci inaczej, należy stosować poduszkę o średniej twardości.

 

 

 

 

Vila B4 jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które często zmieniają pozycję podczas snu. Jej właściwości pozwalają na miły, regenerujący siły i zmęczone mięśnie odpoczynek. Poduszka Vila B4 zapewnia wygodę, przynosząc ulgę w stanach napięcia i bólu głowy, zesztywnieniu barku i szyi. Doskonała do rehabilitacji i leczenia szyjnego odcinka kręgosłupa.

Poszewka do poduszki występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. Jest ona stale poszerzana o nowe kolory, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Dostępna w poszewkach frotte, welur oraz bawełna.

wymiary:

szerokość: 47cm

długość: 30,5cm

wysokość ramienia: 12cm/13,5cm