Warszawa Al. Niepodległości 103 22 428 28 27 sklep@enefmed.pl Pon-Pt 10:00-18:00, Sob 10:00-14:00

Poduszki Ortopedyczne

Poduszka ortopedyczna dla mężczyzn Nöje B3

Poduszka ortopedyczna typu Nöje B3 jest poduszką zaprojektowaną głównie z myślą o mężczyznach. Jest wysoką poduszką z łukiem na ramię o klasycznym kształcie poduszki ortopedycznej. Łuk pozwala na spanie w pozycji na wznak oraz na boku. Nöje B3 jest poduszką dla wysokich oraz tęższych mężczyzn o masywnym lub długim barku. Polecana mężczyznom, którzy śpią na boku oraz na wznak. Zaletami tej poduszki są uniwersalny kształt oraz stopień twardości. Dzięki tym zaletom, gwarantuje dobry i zdrowy sen.

 

 

 

 

Poduszka wykonana jest z pianki memory (tzw. pianka z pamięcią kształtu) i występuje w jednej wysokości w dwóch stopniach twardości (miękka i średnia). Zapewniając wygodę podczas snu, przynosi ulgę w stanach napięcia więzadeł mięśni zespołu barkowo-szyjnego, bólu głowy, zesztywnieniu ramion i szyi. 

Doskonała do rehabilitacji i leczenia szyjnego odcinka kręgosłupa. Poszewka do poduszki występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. Jest ona stale poszerzana o nowe kolory, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Występuje w poszewkach frotte i welur.

wymiary:

szerokość: 50cm

długość: 32cm

wysokość ramienia: 15,5cm