Innowacyjna linia wyrobów medycznych w II klasie kompresji, która powstała w wyniku zastosowania najnowocześniejszych technologii oraz najwyższej klasy surowców.

Dzięki perfekcyjnej jakości produkty Salvi Medicale są niezwykle skutecznie w profi laktyce i leczeniu chorób układu żylnego. Podkolanówki, pończochy i rajstopy z dodatkiem mikrofibry, charakteryzują się dużą miękkością i delikatnością, wysokim komfortem użytkowania oraz eleganckim wyglądem.
23-32 mmHg mocny ucisk zastosowany w linii MEDICALE pozwala na szybką poprawę krążenia
w kończynach oraz lepsze samopoczucie odczuwane już po kliku dniach stosowania wyrobów.

Nowoczesne i eleganckie wyroby kompresyjne stosowane w profilaktyce i leczeniu żylaków kończyn dolnych. Wyroby powstają w oparciu o najnowsze standardy kompresjoterapii, aby zapewnić stopniowany ucisk, największy w okolicach kostki, słabnący ku górze nogi. Podkolanówki, pończochy, rajstopy i skarpety SALVI COMPRESSION produkowane są we Włoszech, przy użyciu najnowszych włókien oraz maszyn. Dzięki temu w końcowym rezultacie powstają wyroby medyczne wysokiej jakości, o trwałej strukturze, wytrzymałe, eleganckie i przyjemne dla skóry. Wzmocniona część palcowa oraz zaznaczona pięta zapobiegają przetarciom materiału, a także zapewniają prawidłowe umiejscowienie ucisku w okolicach stawu skokowego.
Wyroby SALVI COPRESSION zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, z myślą
zarówno o kobietach, jak i mężczyznach. Łączą w sobie delikatność z trwałością i elastycznością materiału. Zapewniają duży komfort użytkowania, a tym samym poprawiają samopoczucie każdego dnia.