Warszawa Al. Niepodległości 103 22 428 28 27 sklep@enefmed.pl Pon-Pt 10:00-18:00, Sob 10:00-14:00

Podkolanówki, Pończochy Rajstopy Uciskowe i Kompresyjne

Przyjdź do naszego Centrum. Znajdziesz tu bogaty wybór sprzętu na najwyższym poziomie. Jeżeli poniżej nie znajdziesz produktu, którego poszukujesz, zadzwoń lub wyślij e-mail.

Innowacyjna linia wyrobów medycznych w II klasie kompresji, która powstała w wyniku zastosowania najnowocześniejszych technologii oraz najwyższej klasy surowców.

Dzięki perfekcyjnej jakości produkty Salvi Medicale są niezwykle skutecznie w profi laktyce i leczeniu chorób układu żylnego. Podkolanówki, pończochy i rajstopy z dodatkiem mikrofibry, charakteryzują się dużą miękkością i delikatnością, wysokim komfortem użytkowania oraz eleganckim wyglądem.
23-32 mmHg mocny ucisk zastosowany w linii MEDICALE pozwala na szybką poprawę krążenia
w kończynach oraz lepsze samopoczucie odczuwane już po kliku dniach stosowania wyrobów.

Nowoczesne i eleganckie wyroby kompresyjne stosowane w profilaktyce i leczeniu żylaków kończyn dolnych. Wyroby powstają w oparciu o najnowsze standardy kompresjoterapii, aby zapewnić stopniowany ucisk, największy w okolicach kostki, słabnący ku górze nogi. Podkolanówki, pończochy, rajstopy i skarpety SALVI COMPRESSION produkowane są we Włoszech, przy użyciu najnowszych włókien oraz maszyn. Dzięki temu w końcowym rezultacie powstają wyroby medyczne wysokiej jakości, o trwałej strukturze, wytrzymałe, eleganckie i przyjemne dla skóry. Wzmocniona część palcowa oraz zaznaczona pięta zapobiegają przetarciom materiału, a także zapewniają prawidłowe umiejscowienie ucisku w okolicach stawu skokowego.

Linia 140 jest zalecana dla tych osób, które mają poważne problemy z krążeniem, aby zapobiegać powstawaniu żylaków i rozszerzaniu się naczynek w skórze. Podkolanówki dają intensywny i silny masaż, który ma uzupełniające działanie w profilaktyce żylaków.  Podkolanówki kompresyjne uwalniają lub łagodzą zmęczenie i obrzęk nóg.
Maksymalna kompresja na kostce wynosi 22-23 mmHg, podeszwa posiada masującą delikatnie strukturę.

Linia 140 jest zalecana dla tych osób, które mają poważne problemy z krążeniem, aby zapobiegać powstawaniu żylaków i rozszerzaniu się naczynek w skórze. Pończochy dają intensywny i silny masaż, który ma uzupełniające działanie w profilaktyce żylaków. Pończochy kompresyjne uwalniają lub łagodzą zmęczenie i obrzęk nóg.
Maksymalna kompresja na kostce wynosi 22-23 mmHg, podeszwa posiada masującą delikatnie strukturę.

Linia 140 jest zalecana dla tych osób, które mają poważne problemy z krążeniem, aby zapobiegać powstawaniu żylaków i rozszerzaniu się naczynek w skórze. Rajstopy dają intensywny i silny masaż, który ma uzupełniające działanie w profilaktyce żylaków. Rajstopy kompresyjne uwalniają lub łagodzą zmęczenie i obrzęk nóg.
Maksymalna kompresja na kostce wynosi 22-23 mmHg, podeszwa posiada masującą delikatnie strukturę.