f t g m
Copyright 2021 - Enefmed

Podnośniki dla Pacjenta

.

Nowość w ofercie! Podnośniki transportowo-kąpielowe dla osób niepełnosprawnych.
Ponad 40 modeli w ofercie
Nie możesz już dźwigać lub chcesz się usamodzielnić?

Pomożemy wybrać doskonale dopasowany podnośnik dla pacjenta oraz akcesoria i systemy opieki.
Jesteśmy regionalnym dystrybutorem. Zapewniamy ceny fabryczne i serwis.
Bezpośredni kontakt do Działu Sprzedaży Podnośników tel. 788 008 739

Zobacz podnośniki rehabilitacyjne

 

 

Podnośniki transportowo-kąpielowe ścienne przepinane, wystarczy jeden na całe mieszkanie.

Podnośnik dla osób niepełnosprawnych Q140 z możliwością przepinania pomiędzy ścianami to kompleksowy system ułatwiający opiekę. Urządzenie jest nazywane ściennym, ponieważ standardowo montowane jest do ściany ale nie jest to jedyna możliwość montażowa. Instalacja podnośnika rehabilitacyjnego Q140 nie wymaga żadnych remontów, aby dopasować pomieszczenie do potrzeb i wymogów osób niepełnosprawnych.

Jeden podnośnik pacjenta Q140 może być stosowany w kilku pomieszczeniach, a system można stale, sukcesywnie rozbudowywać. Prosta obsługa, mała masa urządzenia oraz innowacyjny i łatwy sposób instalacji w podstawach montażowych sprawiają, że urządzenie doskonale ułatwia codzienną opiekę. Wymienne akcesoria i możliwości montażowe umożliwiają specjalistom Enefmed na idealne dopasowanie systemu do potrzeb i wymogów klienta.

Czytaj więcej: Podnośniki transportowo-kąpielowe ścienne przepinane, wystarczy jeden na całe mieszkanie.

Podnośniki jezdne

Podnośniki jezdne pozwalają na bezpieczny i komfortowy transfer osoby z niepełnosprawnością lub osoby starszej podczas wykonywania codziennych czynności. Podnośnik rehabilitacyjny znajduje zastosowanie u osób, które wykazują potrzebę wspomagania zmiany pozycji, a także przesiadania z wózka inwalidzkiego lub w trakcie czynności higieniczno-toaletowych. Podnośnik jezdny umożliwia płynne unoszenie i opuszczanie użytkownika, a dzięki mobilnej bazie jezdnej możliwe jest, w zależności od potrzeb, pokonywanie niezbędnych odległości. W przypadku zastosowania podnośnika jezdnego unikamy ingerencji w infrastrukturę mieszkania. Odpowiednie uchwyty oraz mobilne kółka, w które wyposażony jest podnośnik dla niepełnosprawnych pozwalają na bezproblemowy transfer użytkownika. Dodatkowo podstawa jezdna podnośnika posiada system, który pozwala na dopasowanie jej szerokości w zależności od rozmiarów wózka inwalidzkiego.

Czytaj więcej: Podnośniki jezdne