Warszawa Al. Niepodległości 103 22 428 28 27 sklep@enefmed.pl Pon-Pt 10:00-18:00, Sob 10:00-14:00

Łóżka Rehabilitacyjne

Przyjdź do naszego Centrum. Znajdziesz tu bogaty wybór sprzętu na najwyższym poziomie. Jeżeli poniżej nie znajdziesz produktu, którego poszukujesz, zadzwoń lub wyślij e-mail.

Powiększ zdjęcieŁóżko rehabilitacyjne do opieki dla osób chorych - jest przeznaczone do użytku w domu. Łóżko jest przeznaczone dla jednego użytkownika o ciężarze ciała do 180 kg. Łóżko jest dostępne z kółkami o średnicy 100 mm. Umożliwiają one przesuwanie łóżka po równej podłodze, we wszystkich kierunkach. Łóżko może być obsługiwane w sposób elektryczny przez użytkownika lub personel opieki medycznej.Wygodne dla samego pacjenta oraz praktyczne i funkcjonalne dla opiekunów.  Model ten oferuje elektryczną regulację oparcia pleców, ud, oraz wysokości leża.

Powiększ zdjęcieŁóżko rehabilitacyjne do opieki dla osób chorych - jest przeznaczone do użytku w domu. Łóżko jest przeznaczone dla jednego użytkownika o ciężarze ciała do 180 kg. Łóżko jest dostępne z kółkami o średnicy 100 mm. Umożliwiają one przesuwanie łóżka po równej podłodze, we wszystkich kierunkach. Wygodne dla samego pacjenta oraz praktyczne i funkcjonalne dla opiekunów. Model ten oferuje elektryczną regulację oparcia pleców, ud, oraz wysokości leża.

Luna Basic 2 jest nową wersją podstawowego łóżka do opieki domowej sterowanego  pilotem. Wysoki standard jakościowy i funkcjonalny sprawia, że LUNA Basic 2 jest doskonałym łóżkiem wspierającym proces pielęgnacji i rehabilitacji oraz podnosi jakość życia osób leżących.
Oprócz możliwości płynnej regulacji poszczególnych segmentów leża oraz wysokości łóżko posiada funkcję zawieszenia leża w dwóch pozycjach wyjściowych  ; 33cm dla osób niskiego wzrostu oraz 40 cm dla osób wysokich.

Łóżko rehabilitacyjne Luna 2 jest rozbudowaną wersją modelu LUNA Basic 2  z zabudowanymi panelami od strony głowy i nóg. Jest łóżkiem do opieki domowej, sterowane pilotem . Leże można zamontować na dwóch wysokościach, wyżej bądź niżej , bardzo istotna cecha dla osób wysokich i niskich. VERMEIREN jest świadomym i odpowiedzialnym producentem , który przy projektowaniu swoich wyrobów wsłuchuje się w sugestie i opinie zarówno użytkowników jak również pracowników wypożyczalni oraz sklepów medycznych i dopasowuje je do ich wymagań. Wysoki standard jakościowy i funkcjonalny sprawia , że LUNA jest doskonałym łóżkiem wspierającym proces pielęgnacji i rehabilitacji oraz podnosi jakość życia osób leżących.

Dane techniczne i wymiary:
Waga: 9 kg 
Wysokość: 75-118cm x Szerokość: 82cm x Głębokość: 38cm
Blat mały 20 x 40 cm
Blat na łóżko: 60 x 38 cm
Rolki:  ø 50 mm, 2 rolki stałe
Maksymalne obciążenie blatu: 5 kg