f t g m
Copyright 2020 - Enefmed

Łóżka Rehabilitacyjne

Zapraszamy

Przyjdź do naszego Centrum. Znajdziesz tu bogaty wybór sprzętu na najwyższym poziomie. Jeżeli poniżej nie znajdziesz produktu, którego poszukujesz, zadzwoń lub wyślij e-mail.

POLECAMY !!! Łóżko rehabilitacyjne Antar STANDARD

Powiększ zdjęcieŁóżko rehabilitacyjne do opieki dla osób chorych - jest przeznaczone do użytku w domu. Łóżko jest przeznaczone dla jednego użytkownika o ciężarze ciała do 180 kg. Łóżko jest dostępne z kółkami o średnicy 100 mm. Umożliwiają one przesuwanie łóżka po równej podłodze, we wszystkich kierunkach. Łóżko może być obsługiwane w sposób elektryczny przez użytkownika lub personel opieki medycznej.Wygodne dla samego pacjenta oraz praktyczne i funkcjonalne dla opiekunów.  Model ten oferuje elektryczną regulację oparcia pleców, ud, oraz wysokości leża.

Czytaj więcej: POLECAMY !!! Łóżko rehabilitacyjne Antar STANDARD

Nowość !!! Łóżko rehabilitacyjne Antar STANDARD Basic

Powiększ zdjęcieŁóżko rehabilitacyjne do opieki dla osób chorych - jest przeznaczone do użytku w domu. Łóżko jest przeznaczone dla jednego użytkownika o ciężarze ciała do 180 kg. Łóżko jest dostępne z kółkami o średnicy 100 mm. Umożliwiają one przesuwanie łóżka po równej podłodze, we wszystkich kierunkach. Wygodne dla samego pacjenta oraz praktyczne i funkcjonalne dla opiekunów. Model ten oferuje elektryczną regulację oparcia pleców, ud, oraz wysokości leża.

Czytaj więcej: Nowość !!! Łóżko rehabilitacyjne Antar STANDARD Basic

Nowość !!! Łóżko rehabilitacyjne Luna BASIC 2

Luna Basic 2 jest nową wersją podstawowego łóżka do opieki domowej sterowanego  pilotem. Wysoki standard jakościowy i funkcjonalny sprawia, że LUNA Basic 2 jest doskonałym łóżkiem wspierającym proces pielęgnacji i rehabilitacji oraz podnosi jakość życia osób leżących.
Oprócz możliwości płynnej regulacji poszczególnych segmentów leża oraz wysokości łóżko posiada funkcję zawieszenia leża w dwóch pozycjach wyjściowych  ; 33cm dla osób niskiego wzrostu oraz 40 cm dla osób wysokich.

Czytaj więcej: Nowość !!! Łóżko rehabilitacyjne Luna BASIC 2

Łóżko rehabilitacyjne ECONOMIC ll

Powiększ zdjęcieŁóżko rehabilitacyjne Economic II oferuje rewelacyjny stosunek ceny do jakości oraz charakteryzuje się niezwykle solidną konstrukcją oraz wysoką jakością wykonania. Dzięki temu łóżko jest bardzo wytrzymałe, a co za tym idzie łatwe i niedrogie w utrzymaniu. Na łóżku można umieścić materac przeciwodleżynowy o grubości nieprzekraczającej 18cm bez dodatkowych, często kosztownych poręczy zabezpieczających. Oparcie pleców, ud, funkcja anty-Trendelenburga oraz wysokość leża jest regulowana elektrycznie przy pomocy pilota, z możliwością blokad poszczególnych pozycji.

Czytaj więcej: Łóżko rehabilitacyjne ECONOMIC ll

Łóżko rehabilitacyjne ARMINIA III

Łóżko rehabilitacyjne Arminia III zostało zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych wymagających długoterminowej opieki. Model ten daje możliwość wielu ustawień leża oferując komfort i funkcjonalność. Arminia lll jest przykładem cztero-segmentowego łóżka najwyższej jakości z eleganckimi, drewnianymi elementami w kolorze bukowym. Wszystkie ustawienia łóżka są regulowane elektrycznie przy pomocy pilota. Oferujemy również zestaw praktycznych akcesoriów dla modelu Arminia lll, takich jak tablet do serwowania potraw, wieszak kroplówki czy lampka nocna.

Czytaj więcej: Łóżko rehabilitacyjne ARMINIA III

Łóżko rehabilitacyjne WESTFALIA lll

Westfalia lll jest komfortowym łóżkiem rehabilitacyjnym z eleganckimi, drewnianymi elementami, idealnie spisującym się w warunkach domowych. Model ten oferuje elektryczną regulację oparcia pleców, ud, oraz wysokości leża z możliwością blokad poszczególnych pozycji. Zintegrowane barierki boczne oraz system jezdny z indywidualnie blokowanymi kółkami zapewniają bezpieczeństwo pacjenta.  Wyposażenie dodatkowe obejmuje m.in. skóropodobne narzuty na barierki zabezpieczające, lampkę nocną oraz tablet do serwowania potraw.

Czytaj więcej: Łóżko rehabilitacyjne WESTFALIA lll

Łóżko rehabiltacyjne ROYAL

Łóżko rehabilitacyjne Royal zostało zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych wymagających długoterminowej opieki. Idealne zarówno dla osoby opiekującej się jak i dla pacjenta: wysokość leża jest regulowana elektrycznie za pomocą siłowników w przedziale od 40 do 80 cm. Leże jest czterokrotnie dzielone, część pleców oraz nóg jest sterowana elektrycznie. Posiada możliwość uniesienia części podudzia dzięki mechanizmowi zapadkowemu. Dodatkową ochronę zapewniają opuszczane barierki zabezpieczone przed przypadkowym opuszczeniem. Części metalowe łóżka pokryte są lakierem proszkowym, obicia boczne oraz barierki są drewnopodobne.

Czytaj więcej: Łóżko rehabiltacyjne ROYAL

Łóżko rehabilitacyjne Luna 2

Łóżko rehabilitacyjne Luna 2 jest rozbudowaną wersją modelu LUNA Basic 2  z zabudowanymi panelami od strony głowy i nóg. Jest łóżkiem do opieki domowej, sterowane pilotem . Leże można zamontować na dwóch wysokościach, wyżej bądź niżej , bardzo istotna cecha dla osób wysokich i niskich. VERMEIREN jest świadomym i odpowiedzialnym producentem , który przy projektowaniu swoich wyrobów wsłuchuje się w sugestie i opinie zarówno użytkowników jak również pracowników wypożyczalni oraz sklepów medycznych i dopasowuje je do ich wymagań. Wysoki standard jakościowy i funkcjonalny sprawia , że LUNA jest doskonałym łóżkiem wspierającym proces pielęgnacji i rehabilitacji oraz podnosi jakość życia osób leżących.

Czytaj więcej: Łóżko rehabilitacyjne Luna 2

Łóżko rehabilitacyjne dla chorych na Alzheimera Dali Low Entry

Łóżko rehabilitacyjne zostało zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych wymagających długoterminowej opieki Wygodne dla samego pacjenta oraz praktyczne i funkcjonalne dla opiekunów. Model ten oferuje elektryczną regulację oparcia pleców, ud, oraz wysokości leża i funkcji anty-Trendelenburga, z możliwością blokad poszczególnych pozycji. Metalowe elementy łóżka są malowane proszkowo, natomiast elementy drewniane i akcesoria dodatkowe są wykonane w eleganckiej, bukowej tonacji. Dla zwiększenia bezpieczeństwa pacjenta dostępne są również dodatkowe barierki zabezpieczające. Zwiększony regulacja wysokości leża (22-62cm) sprawia, że model Dali Low Entry jest idealny dla pacjentów na wózkach inwalidzkich.

Czytaj więcej: Łóżko rehabilitacyjne dla chorych na Alzheimera Dali Low Entry

Stolik przyłóżkowy z obracanym blatem

Dane techniczne i wymiary:
Waga: 9 kg 
Wysokość: 75-118cm x Szerokość: 82cm x Głębokość: 38cm
Blat mały 20 x 40 cm
Blat na łóżko: 60 x 38 cm
Rolki:  ø 50 mm, 2 rolki stałe
Maksymalne obciążenie blatu: 5 kg