Warszawa Al. Niepodległości 103 22 428 28 27 sklep@enefmed.pl Pon-Pt 10:00-18:00, Sob 10:00-14:00

Kule i Laski

Przyjdź do naszego Centrum. Znajdziesz tu bogaty wybór sprzętu na najwyższym poziomie. Jeżeli poniżej nie znajdziesz produktu, którego poszukujesz, zadzwoń lub wyślij e-mail.

Przeznaczona jest do asekuracji podczas chodzenia wykonana z anodyzowanego aluminium wygodny, profilowany uchwyt wykonany z drewna, pasuje do obu dłoni antypoślizgowa, wzmocniona, gumowa nasadka idealnie adaptuje się do wszystkich powierzchni dla ułatwienia regulacji wysokości zastosowano przyciski typu „C-clip” elegancki i nowoczesny wygląd posiada wygodną pętelkę na rękę by nie musieć jej odkładać kiedy jest potrzebna wolna ręka dostępna w dwóch kolorach: czarny, brązowy
max. bezpieczne obciążenie: 113 kg
regulacja wysokości: 787 mm – 1016 mm
waga: 0,38 kg

Przeznaczona jest do poruszania się, asekuracji podczas chodzenia wykonana z anodyzowanego aluminium wygodny, profilowany uchwyt wykonany z drewna, pasuje do obu dłoni posiada antypoślizgową gumową nasadkę dla ułatwienia regulacji wysokości zastosowano przyciski typu „C-clip” składana z czterech części elegancki i nowoczesny wygląd posiada wygodną pętelkę na rękę by nie musieć jej odkładać kiedy jest potrzebna wolna ręka. dostępna w dwóch kolorach: czarny, brązowy
max. bezpieczne obciążenie: 127 kg
regulacja wysokości: 787mm – 889 mm
waga: 0,35 kg

Przeznaczona do poruszania się, asekuracji podczas chodzenia i przenoszenia ciężaru ciała w przypadkach schorzeń urazowo – ortopedycznych kończyn dolnych trzon wykonany z anodyzowanego aluminium posiada dolną regulację wygodną, profilowaną rękojeść wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego antypoślizgowa, wzmocniona, gumowa nasadka idealnie adaptuje się do wszystkich powierzchni otwarta obejma nie ogranicza wielkości przedramienia otwory na obejmie zapobiegają poceniu się skóry dla ułatwienia regulacji wysokości zastosowano przyciski typu „C-clip”
max. bezpieczne obciążenie: 180 kg
regulacja wysokości: 736 mm – 965 mm
waga: 0,62 kg

Przeznaczona do poruszania się, asekuracji podczas chodzenia i przenoszenia ciężaru ciała w przypadkach schorzeń urazowo – ortopedycznych kończyn dolnych bardzo wytrzymała trzon wykonany z anodyzowanego aluminium posiada dolną i górną regulację oraz ruchomą obejmę wygodną, profilowaną rękojeść wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego antypoślizgowa, wzmocniona, gumowa nasadka idealnie adaptuje się do wszystkich powierzchni dla ułatwienia regulacji wysokości zastosowano przyciski typu „C-clip”
max. bezpieczne obciążenie: 180 kg
regulacja wysokości: 635 mm – 910 mm
regulacja wys. Obejmy: 235 mm – 310 mm
waga: 0,55 kg

Przeznaczony do poruszania się, asekuracji podczas chodzenia i przenoszenia ciężaru ciała w przypadkach schorzeń urazowo – ortopedycznych kończyn dolnych górna część wykonana z eleganckiego, anodyzowanego aluminium dla zwiększenia wytrzymałości dolna część wykonana z wysokogatunkowej stali wygodną, profilowaną rękojeść wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego posiada 4 stopki dla większej stabilizacji posiada na wszystkich stopkach, antypoślizgowe, gumowe nasadki. dla ułatwienia regulacji wysokości zastosowano przyciski typu „C-clip”
max. bezpieczne obciążenie: 127 kg
regulacja wysokości: 770 mm – 1030 mm
waga: 1,15 kg

Niezwykle wytrzymała, a zarazem lekka (450g), wykonana z wysokiej jakości aluminium, kula w pełni spełnia wymagania normy europejskiej ISO 11334-1. Produkt pomyślnie przeszedł testy pod naciskiem 130kg. zabezpieczona epoksydowym lakierem, opatentowany system "Backbone Structure" zapewnia sztywność, wytrzymałość i bezpieczeństwo, dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań technicznych kula jest bardzo cicha w użytkowaniu, łatwa w przystosowaniu do wzrostu użytkownika. Możliwe długości od 690 do 990mm (14 stopni co 25mm). Kula zawiera opatentowaną blokadę zwiększającą bezpieczeństwo użytkowania.


System podparć:
ergonomiczny kształt podparć oraz ich wentylacja zwiększają wygodę użytkowania,
zestaw anty rotacyjny zwiększa bezpieczeństwo użytkowania,
opatentowane odczepiane podparcie daje możliwość szybkiej jego wymiany, a także zastosowania, w zależności od potrzeb, wersji podparcia zapobiegającej poślizgowi ręki lub też wersji miękkiej,
dostępne w wielu wariantach kolorystycznych: beżowy, biały, czarny, czerwony, niebieski.

Nasadka na kulę:
dzięki unikalnemu kształtowi i zastosowaniu ultranowoczesnych materiałów nasadka zapobiega poślizgom oraz zapewnia maksymalny kontakt i przyleganie do podłoża nawet przy pochyleniu kuli pod znacznym kątem,
unikalny kształt i zastosowane materiały doskonale absorbują wstrząsy powstające podczas stawiania kuli na podłożu,
wyposażona w system anty perforacyjny,
nasadka jest bardzo łatwa w wymianie.

Jedyna kula łokciowa na świecie produkowana w technologii "bi-material" - na korpus z twardego tworzywa sztucznego wtryskuje się drugą, miękką warstwę tworzywa, co zapewnia idealne połączenie komfortu i wytrzymałości.
System rurek przesuwnych zaopatrzony w korek tłumiący hałas.
Wysokość uchwyt-podłoże, regulowana: 72 - 96 cm,
regulacja za pomocą klipsa
waga 560g, obciążenie do 130kg