f t g m
Copyright 2020 - Enefmed

Balkoniki i Chodziki Rehabilitacyjne

Zapraszamy

Przyjdź do naszego Centrum. Znajdziesz tu bogaty wybór sprzętu na najwyższym poziomie. Jeżeli poniżej nie widzisz produktu, którego poszukujesz, zadzwoń lub wyślij e-mail.

Bardzo lekki aluminiowy chodzik model EF006-AR

chodzik aluminiowy 006Podpórka jest sprzętem pomocniczo-rehabilitacyjnym przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji lub mających problem z utrzymaniem równowagi w czasie chodzenia. Wykorzystywany jest również dla utrzymania równowagi w czasie nauki chodzenia po przebytej chorobie lub urazie.

Informacje ogólne:

Podpórka jest sprzętem pomocniczo-rehabilitacyjnym przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji lub mających problem z utrzymaniem równowagi w czasie chodzenia. Wykorzystywany jest również dla utrzymania równowagi w czasie nauki chodzenia po przebytej chorobie lub urazie.

Czytaj więcej: Bardzo lekki aluminiowy chodzik model EF006-AR

Chodzik z funkcją transportową model EF022-AR

Podpórka jest sprzętem pomocniczo-rehabilitacyjnym przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji lub mających problem z utrzymaniem równowagi w czasie chodzenia. Wykorzystywana jest również dla utrzymania równowagi w czasie nauki chodzenia po przebytej chorobie lub urazie. Używana często przez osoby starsze, niepełnosprawne oraz osoby z problemami narządu ruchu.

Ogromną zaletą tej podpórki jest funkcja transportowa. Dzięki możliwości przepinania oparcia, siedzisku oraz rozkładanemu podnóżkowi, podpierającemu nogi istnieje możliwość przewożenia pacjenta. Ponadto wyposażenie w siedzisko z oparciem zdecydowanie zwiększa komfort użytkownika – możliwość odpoczynku podczas długich spacerów. Dodatkowo funkcja składania znacznie ułatwia przechowywanie.

Czytaj więcej: Chodzik z funkcją transportową model EF022-AR

Chodzik składany aluminiowy AT5

Składany aluminiowy chodzik na kółkach z pasem tylnym oraz podnóżkami do przechylania, dwoma uchwytami poziomymi z wyściółką oraz torbą na zamek błyskawicznym. Chodzik wyposażony jest w uruchamiany ręcznie hamulec oraz w hamulec postojowy uniemożliwiający przypadkowe przemieszczenie się chodzika, skrętne kółka przednie i nieskrętne tylne.

Czytaj więcej: Chodzik składany aluminiowy AT5

Balkonik czterofunkcyjny RF 13

Posiada 4 funkcje: przestawną, kroczącą i z kołami (opcja), oraz składanie, do bardzo małych rozmiarów dla lepszego uchwytu zamontowano wygodne rączki. Ramę wykonano z eleganckiego, anodyzowanego aluminium antypoślizgowe, gumowe nasadki na wszystkich stopkach dla ułatwienia regulacji wysokości zastosowano przyciski typu „C-clip”

Czytaj więcej: Balkonik czterofunkcyjny RF 13