Warszawa Al. Niepodległości 103 22 428 28 27 sklep@enefmed.pl Pon-Pt 10:00-18:00, Sob 10:00-14:00

Balkoniki i Chodziki Rehabilitacyjne

CHODZIK ALBO PODPÓRKA

Athlon SL Rollator

Technologia
włókna węglowego Athlon – rolki kompozytowe z włókna węglowego podkreślają elegancję i wydajność. Lekki do minimum 5 kg dla najmniejszej wersji, Athlon może być używany dla użytkowników do 150 kg. Świetna równowaga po podniesieniu.

Dostępny również w szerokiej 55 cm superlekkiej wersji Athlon HD do 200 kg.

Do użytku na zewnątrz i wewnątrz.

Gwarancja: ograniczona 8 lat.

Eksplorator łatwo się rozkłada i pozostaje w ten sposób z systemem zamykania, który podwaja się jako ergonomicznie ukształtowany uchwyt.

Rama i siedzenie są testowane i zatwierdzane dla maksymalnej wagi użytkownika wynoszącej 200 kg.

Koła są miękkie i  wykonane z podwójnej warstwy PU.

Eksplorator dostępny jest w dwóch rozmiarach – średnim i dużym – z wieloma ustawieniami w tych rozmiarach.

PIXEL to najnowsza innowacja zespołu Rehasense. Pixel waży zaledwie 5,2 kg i jest jednym z najlżejszych na rynku balkoników. Oprócz eleganckiego, niepowtarzalnego i nowoczesnego wzornictwa, Pixel oferuje wiele dobrze przemyślanych, funkcjonalnych i praktycznych funkcji na korzyść jego właściciela. Dzięki małej masie i konstrukcji piksel jest bardzo łatwy w obsłudze oraz poruszaniu się w pomieszczeniach o niewielkiej przestrzeni.

CHODZIK ALBO PODPÓRKA

To idealne rozwiązanie przy dłuższych spacerach czy też jako pomoc przy robieniu zakupów dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Wspomaga użytkownika podczas wstawania, stania i chodzenia. Ma wyjątkowo elegancki i nowoczesny wygląd. Posiada dużą torbę na zakupy oraz siedzisko pozwalające odpocząć przy dłuższych spacerach. Duże koła w chodziku czterokołowym Rio można łatwo zdemontować, dzięki czemu można go złożyć do bardzo małych rozmiarów i np. wsadzić do szafy gdy nie jest potrzebny lub przewieźć samochodem. Może być użytkowany zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.

To wysokiej klasy chodzik typu Premium stanowiący idealne rozwiązanie przy dłuższych spacerach czy też jako pomoc przy robieniu zakupów dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Wspomaga użytkownika podczas wstawania, stania i chodzenia. Posiada podręczną torbę na zakupy oraz siedzisko pozwalające odpocząć przy dłuższych spacerach. Dodatkowo chodzik Premium posiada podnóżki i możliwość łatwego przełożenia oparcia na druga stronę, aby móc użyć go jako wózka.

CHODZIK ALBO PODPÓRKA

Wyjątkowo lekki i elegancki chodzik trzykołowy klasy Premium

Chodzik trzykołowy Genewa Premium 622 jest idealnym rozwiązaniem dla osób korzystających z niego zarówno w domu jak i na zewnątrz. Ze względu na jego lekką wagę i niewielkie rozmiary łatwo go przenieść lub przewieźć. Dodatkowo jego elegancki i nowoczesny wygląd przypadnie do gustu nie jednemu użytkownikowi.

chodzik aluminiowy 006, CHODZIK ALBO PODPÓRKA Podpórka jest sprzętem pomocniczo-rehabilitacyjnym przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji lub mających problem z utrzymaniem równowagi w czasie chodzenia. Wykorzystywany jest również dla utrzymania równowagi w czasie nauki chodzenia po przebytej chorobie lub urazie.

Informacje ogólne:

Podpórka jest sprzętem pomocniczo-rehabilitacyjnym przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji lub mających problem z utrzymaniem równowagi w czasie chodzenia. Wykorzystywany jest również dla utrzymania równowagi w czasie nauki chodzenia po przebytej chorobie lub urazie.

CHODZIK ALBO PODPÓRKA Podpórka jest sprzętem pomocniczo-rehabilitacyjnym przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji lub mających problem z utrzymaniem równowagi w czasie chodzenia. Wykorzystywany jest również dla utrzymania równowagi w czasie nauki chodzenia po przebytej chorobie lub urazie.

Łatwy transport i przechowywanie

CHODZIK ALBO PODPÓRKA Podpórka jest sprzętem pomocniczo-rehabilitacyjnym przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji lub mających problem z utrzymaniem równowagi w czasie chodzenia. Wykorzystywana jest również dla utrzymania równowagi w czasie nauki chodzenia po przebytej chorobie lub urazie. Używana często przez osoby starsze, niepełnosprawne oraz osoby z problemami narządu ruchu.

Ogromną zaletą tej podpórki jest funkcja transportowa. Dzięki możliwości przepinania oparcia, siedzisku oraz rozkładanemu podnóżkowi, podpierającemu nogi istnieje możliwość przewożenia pacjenta. Ponadto wyposażenie w siedzisko z oparciem zdecydowanie zwiększa komfort użytkownika – możliwość odpoczynku podczas długich spacerów. Dodatkowo funkcja składania znacznie ułatwia przechowywanie.

Balkonik 3 funkcyjny, CHODZIK ALBO PODPÓRKA Balkonik jest sprzętem pomocniczo-rehabilitacyjnym przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji lub mających problem z utrzymaniem równowagi w czasie chodzenia. Wykorzystywany jest również dla utrzymania równowagi w czasie nauki chodzenia po przebytej chorobie lub urazie.

rama aluminiowa, wzmocniona

składany za pomocą jednego przycisku

stabilna i wytrzymała konstrukcja z regulacją wysokości

ergonomiczne uchwyty

koła przednie 5” (12 cm) + dodatkowe nóżki do funkcji krocząco-stałej

Balkonik jest sprzętem pomocniczo-rehabilitacyjnym przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji lub mających problem z utrzymaniem równowagi w czasie chodzenia. Wykorzystywany jest również dla utrzymania równowagi w czasie nauki chodzenia po przebytej chorobie lub urazie.

rama aluminiowa

składany za pomocą pociągnięcia kulki ku górze

stabilna i wytrzymała konstrukcja

z regulacją wysokości

ergonomiczne uchwyty

koła przednie 5” (12 cm)

Balkonik jest sprzętem pomocniczo-rehabilitacyjnym przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniem narządu ruchu, z problemami pionizacji lub mających problem z utrzymaniem równowagi w czasie chodzenia. Wykorzystywany jest również dla utrzymania równowagi w czasie nauki chodzenia po przebytej chorobie lub urazie. Model ten dzięki specjalnemu kształtowi posiada dwa punkty podporu na różnych wysokościach dzięki czemu umożliwia znacznie łatwiejsze wstawanie.

rama aluminiowa, wzmocniona

składany za pomocą jednego przycisku

dwu-funkcyjny: krocząco-stały

z regulacją wysokości

ergonomiczne, miękkie uchwyty