f t g m
Copyright 2018 - Enefmed

Podnośniki dla niepełnosprawnych

Najlepsza jakość

Oferujemy Państwu innowacyjne podnośniki dla niepełnosprawnych i systemy do opieki polskiego producenta LeviCare, fachowa wiedza oraz indywidualne podejście do klienta powodują, że zaufało nam już wielu nabywców indywidualnych oraz placówek. Firma LeviCare cechuje się najbogatszą w Polsce ofertą urządzeń i akcesoriów do likwidacji barier technicznych i architektonicznych. Wszystkie produkty spełniają europejskie standardy, a na urządzenia można uzyskać do 95% dofinansowania ze środków PFRON.

Podnośniki ścienne, wystarczy jeden na całe mieszkanie.

Podnośnik dla osób niepełnosprawnych LeviCare Q140 to kompleksowy system ułatwiający opiekę. Urządzenie jest nazywane ściennym, ponieważ standardowo montowane jest do ściany ale nie jest to jedyna możliwość montażowa. Instalacja podnośnika rehabilitacyjnego Q140 nie wymaga żadnych remontów, aby dopasować pomieszczenie do potrzeb i wymogów osób niepełnosprawnych.

Jeden podnośnik pacjenta Q140 może być stosowany w kilku pomieszczeniach, a system można stale, sukcesywnie rozbudowywać. Prosta obsługa, mała masa urządzenia oraz innowacyjny i łatwy sposób instalacji w podstawach montażowych sprawiają, że urządzenie doskonale ułatwia codzienną opiekę. Wymienne akcesoria i możliwości montażowe umożliwiają specjalistom LeviCare na idealne dopasowanie systemu do potrzeb i wymogów klienta.

Czytaj więcej: Podnośniki ścienne, wystarczy jeden na całe mieszkanie.